Hakkımızda

2003 yılında kurulmuş olan Canves, o tarihten bu yana Yalın Üretim Çözümleri arayan müşterileri için çözüm ortağı olmuştur. Manisa’da bulunan 8.000m2’lik fabrikamız, ünlü liman kenti İzmir’e yakınlığıyla sevkiyat açısından önemli bir avantaja sahiptir.

Kaizen ve Altı Sigma konularında uzmanlaşmış ekibimizle, müşterilerimizin maliyet azaltma ve verimlilik artırımı projelerini destekleyerek, pazarın yeni talep ve şartlarını karşılamak için kesintisiz araştırmalar yapmaktayız. Ürünlerimizin tamamı yerli üretim olup, fabrikamızda ekibimiz tarafından üretilmektedir.

Canves’in satışları %85 iç pazara karşılık, %15 ihracat olarak gerçekleşmektedir. Müşterilerimizin çalışma alanları otomotive’den (OEM ve tedarikçiler), elektroniğe, tekstile, elektriğe ve gıdaya kadar çeşitlilik göstermektedir.
Ana üretimimiz:
*Modüler raf sistemleri
*Makaralı raf
*Hafif yük rafı
*Ağır yük rafı
*Modüler boru sistemleri ve bağlantı parçaları
*Konveyörler
*Taşıma arabaları
Bu ürün çeşitliliğimizle müşterilerimize şu konularda yardımcı olmaktayız:
*Maliyet indirimi
*Verimlilik arttırımı
*Üretim süresinde düşüş
*Sürekli iyileştirmeyi hızlı ve kolay bir şekilde pekiştirmek
*Üretim süreçlerini iyileştirerek daha yüksek ürün kalitesine ulaşmak
*Kullanılabilir alanların arttırımı
*Ürünlerin esnek kullanımı ile aynı ürünün farklı üretim süreçlerine adaptasyonu
*Sınıflandırılmış stoklama sayesinde sayım süresinin kısaltılması
*Atık azaltımı
Aynı zamanda, 11 yılı aşkın tecrübemizle müşterilerize değişik alanlarda teknik destek te sağlamaktayız. Bu özelliğimizden dolayı, müşterilerimiz bizleri yalnızca tedarikçi olarak değil, daha çok Çözüm Ortağı olarak görmektedirler

Founded in 2003, Canves has been the solution partner for the companies looking for Lean Production Solutions ever since. Our 8.000m2 factory is located in Manisa, close to the famous harbor city of Izmir which is a great advantage regarding shipments.

With a team specialized in Kaizen and Six Sigma, we constantly make researches to meet the market’s new demands and conditions by reinforcing our customers’ projects for cost reduction and efficiency increase. All of our products are produced locally and in-house by our own team.

Canves sales are realized at an 85% to the local market to a 15% exportation. Our customers’ sectors vary from automotive (OEM & suppliers) to electronic, textile, electric and alimentation.
We mainly produce:
*Modular shelf systems
*Flow racks
*Mini racks
*High racks
*Modular tubing systems & joint parts
*Conveyors
*Transport cart
With these we help our customers
Reduce cost
*Improve efficiency
*Decrease manufacturing time
*Reinforce continuous improvement rapidly and easily
*Reach higher quality of product by improving production processes
*Increase usable space
*Adaptation of the same products to different manufacturing processes due to the products’ flexibility of usage
*Reduce inventory time by classified stockpiling
*Reduce waste

We also provide technical assistance for customers in different fields with our experience of over 11 years. Therefore we are not only seen as suppliers by our customers but mainly as Solution Partners.